Co by vám v cestovním kufříku určitě nemělo chybět?

Pozor na dehydrataci kůže

V létě, kdy je pokožka vystavována ultrafialovému záření a tím dochází rychleji k její dehydrataci, může být kyselina hyaluronová užitečným doplňkem vaší kosmetické výbavy. Některé z vás možná překvapí, že kyselina hyaluronová je našemu tělu přirozená a nachází se v malém množství v celém našem organismu. Ten si ji vyrábí zčásti sám, ale malé vyprodukované množství se zároveň i rychle odbourává. Životnost molekuly kyseliny hyaluronové je pouhé 3 dny.

Regenerace s kyselinou hyaluronovou

Dostatečné množství výživných látek, které potřebujeme pro zdravé klouby, svaly, vlasy, nehty a pokožku, obsahuje čirá kyselina hyaluronová na pití. Její silnou schopností je vázat vodu - navázané molekuly vody odvádí tam, kde ji naše tělo potřebuje. Čirá kyselina hyaluronová HYALURMED, která je 100% vstřebatelná, obnovuje vnitřním působením vlhkost, barvu a lesk pokožky a navíc má protistárnoucí a omlazující účinek.

Zregenerovaná a mladistvá pleť

Kyselina hyaluronová je klíčovým stavebním prvkem naší pokožky a zároveň jednou z nejdůležitějších látek na její omlazení a regeneraci. Této látky však s přibývajícími léty ubývá a její doplňování hraje velmi důležitou roli. HYALURMED Face Serum PRO s extrakty z černé orchideje a allantoinu pomáhá zachovávat všechny obranné a rehabilitační mechanismy kůže, obnovuje její objem a pružnost a svým složením působí na jemné i hlubší vrásky. Černá orchidej má výborné antioxidační vlastnosti a allantoin zase schopnost regenerovat a chránit pokožku poškozenou ultrafialovým zářením.

Stoprocentní ochrana před slunečním zářením

Pokožka vystavovaná v létě silnému slunečnímu záření vyžaduje kvalitní ochranu a krycí filtr, který by ji chránil před UVA a UVB paprsky. Spolehlivou ochranu proti spálení a stárnutí pokožky poskytuje HYALURMED ochranný opalovací krém s kyselinou hyaluronovou. Ten vytváří na kůži specifický ochranný film a tím poskytuje dlouhodobější ochranu pokožky před slunečním zářením při minimální koncentraci opalovacího krému. Dokonce vaši kůži hydratuje i během opalování.

Dvojitý účinek tekutého kolagenu

Tekutý kolagen ve formě peptidů je obohacen o kyselinu hyaluronovou, vitamin C, zinek a kyselinu listovou. Je unikátní v tom, že obsahuje patentovaný hydrolyzovaný rybí kolagen, který umožňuje lidskému tělu poprvé vstřebat přírodní kolagen a zároveň zvyšuje jeho produktivitu v těle. Doporučujeme každý den rozředit 20 ml Optimal Plus F-PRO Collagen ve sklenici vody a vypít, nejlépe večer před spaním.

Myslíme i na váš relax

Jelikož starat bychom se měli nejen o zdraví pokožky, ale také o psychické zdraví, připravili jsme si pro vás dovolenkovou akci. Při nákupu minimálně 3 produktů v hodnotě nad 2 500 Kč nebo při koupi jednoho ze speciálních balíčků vám k nákupu přibalíme jako bonus cestovní poukaz v hodnotě