Jak připravit svou pokožku na léto

Hydratace s kyselinou hyaluronovou

Starou známou poučku, že v létě je za den potřeba vypít 2-3 litry tekutin, slyšel snad každý z nás. Věděli jste ale, že klasická voda, kterou pijeme, neobsahuje podle WHO dostatečné množství výživných látek, které bychom měli pravidelně do svého těla přijímat? Čirá kyselina hyaluronová na pití jí v tom dokáže pomoci. Jak? Váže na sebe molekuly vody a odvádí je přesně tam, kde ji naše tělo potřebuje, tedy do kloubů, svalů, vlasů, nehtů a pokožky. Naše stoprocentně vstřebatelná kyselina hyaluronová HYALURMED má navíc analgetické a protizánětlivé účinky, čímž působí jako účinný antioxidant se silným omlazujícím a protistárnoucím účinkem. Stačí každé ráno nalačno přidat do sklenice vody 12 kapek této kyseliny, a účinky se mohou ukázat už po prvním týdnu.

Kofein a extrakt z chaluhy proti celulitidě

"Mindráky", že trpíte celulitidou, neboli pomerančovou kůží, rozhodně mít nemusíte. Bojují s ní i štíhlejší dámy, pokud se jí však před létem chcete zbavit, je nejvyšší čas pustit se do útoku. Složky jako kofein a extrakt z chaluhy jsou v boji proti pomerančové kůži bezkonkurenční. Je dokázáno, že kofein obsahuje enzym, který rozšiřuje cévy a napomáhá odbourávání podkožního tuku a chaluha obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínů a minerálů než suchozemské rostliny. Navíc je výrazně bohatší na vitamín B2, niacin, cholin, karoten, kyselinu alginovou, různé minerály a aosaín - protein, který aktivně bojuje proti ztrátě elasticity kožní tkáně. Osvědčeným tipem je i kombinace se střídáním teplého a studeného proudu tekoucí vody, která pomáhá lepší mikrocirkulaci pokožky a vyplavuje škodlivé látky.

Postupné a bezpečné opalování

Letní opalování je něco, na co se většina z nás těší dlouhé měsíce. A když konečně vyjde byť jen trochu sluníčka, nastane období chytání bronzu a na slunci chceme trávit co nejvíce času. Nic by se ale nemělo přehánět. Základem je postupné a bezpečné opalování. Náš kvalitní opalovací krém HYALURMED s unikátním filtrem SUNCE MTA není absorbován do kůže, a tím poskytuje delší dobu ochrany na povrchu kůže při minimální koncentraci opalovacího krému. Kromě spolehlivé ochrany před sluncem předchází díky přídavku kyseliny hyaluronové i neg