Péče o pleť před létem: přírodní kolagen je must have

Jarní glow up je proces, který zahrnuje péči o tělo zvnějšku i zevnitř, ale i práci na svém sebevědomím a spokojenosti. Výsledkem je nádherná žena, která má rada sama sebe, její pleť, vlasy i oči září a ona kráčí vstříc létu.

Nabízíme několik osvědčených kroků, které vedou ke glow up změně – k rozzáření celého člověka.

Dokonalá pleť na jaře

S příchodem teplejších dní a slunečních paprsků je nevyhnutelné do péče o pleť zařadit krém na obličej a dekolt s dostatečným SPF.

Nesmíme zapomínat, že pro pleť nepříznivé záření sálá i z monitorů počítačů a obrazovek telefonů. Pokud chceme, aby naše pleť zářila a zbytečně předčasně nestárla, chraňme ji pomocí SPF.

Pro stárnoucí pleť je na jaře velkou vzpruhou i pravidelné používání správného séra na obličej. Pro glow up efekt si vybírejte sérum na pleť s antiaging účinkem a s kolagenem.

„Sérum na pleť s hydrolyzovaným mořským kolagenem dodá pleti potřebnou pružnost i elasticitu. Dokáže eliminovat jemné linie vrásek, ale co je ještě důležitější, poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a podporuje regeneraci pleti,“ vysvětlila Katarína Demetriou z farmaceutické laboratoře Pharma MKL.

Nejlepší kolagen = přírodní kolagen

Nejen obličej si na jaře zaslouží kolagen. Na dokonalý glow up efekt a přípravou pleti na léto doporučujeme dopřát si kúru s tekutým kolagenem na pití.

Je dokázáno, že tento druh přírodního kolagenu má účinky porovnatelné s kolagenem aplikovaným injekčně. Když se dostane do těla, pomáhá všude – svalům, kloubům, ale i vlasům, nehtům, pleti.

Optimal Plus F - PRO Collagen je unikátní tekutý kolagen ve formě peptidů, teda malinkých částí, které dokáže tělo rychle a bezpečně vstřebat. „Je ideální na doplnění kolagenu na dobré fungování celého organismu. Díky své formě se vstřebává až z 99 %, tedy máte jistotu, že kolagen se dostane všude tam, kde ho tělo a pleť potřebují,“ dodala K. Demetriou.

Přírodní kolagen na pití navíc podporuje produkci vlastního kolagenu v těle. „Obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamín C, zinek a kyselinu listovou optimalizuje fungování imunitního systému, takže budete dokonale připravená na léto zvnějšku i zevnitř,“ je přesvědčená naše odbornice z Pharma MKL.