Blog

BLOGKosmetika může i škodit, na tyto chemické látky si dejte pozor.

Kosmetika může i škodit, na tyto chemické látky si dejte pozor.

Krása ženy sice vychází z jejího nitra a je ovlivněná i jejím zdravím, ale dnes těžko najdeme ženu, která by na zdravou a krásnou pleť či tělo nepoužívala kosmetiku. Bohužel, jeden krém na obličej je spíš nebezpečný než zdraví prospěšný.  


Vyspěte se do krásy

Vyspěte se do krásy

Vyspat se do krásy není tak těžké, i když v dnešní zrychlené době potřebujeme udělat pár opatření, abychom ráno vyskočili z postele svěží a zároveň vypadali mladě. Máme několik tipů na dobrý spánek a na večerní nápoj, který efekt beauty sleep ještě umocní.


Zdravá pleť jako novoroční předsevzetí

Zdravá pleť jako novoroční předsevzetí

Dali jste si novoroční předsevzetí, že se budete lépe starat o svoji pleť? Gratulujeme! Nyní je třeba toto pěkné předsevzetí ještě dodržet...

Určitě v tom pomůže, pokud budete vědět, jak se o pleť starat, dopřejete jí všechny živiny a vitamíny, které potřebuje. Pak relativně rychle uvidíte výsledky péče o pleť, a to zase pomůže dodržet předsevzetí starat se o pleť co nejlépe.


Novoroční detox si zaslouží i vaše pleť

Novoroční detox si zaslouží i vaše pleť

Nejen začátkem roku si organismus zaslouží detox, aby se zbavil odpadních látek a zátěže, kterou jsme mu způsobili vánočním hodováním.

Kromě očisty zevnitř je potřeba pozornost a péči věnovat i pleti. Kvalitní kosmetika v kombinaci s vhodnými kroky jí přinesou úlevu a detox se projeví na celkovém vhledu pleti i na zdraví pokožky.


Jak zastavit stárnutí pokožky obličeje a těla

Jak zastavit stárnutí pokožky obličeje a těla

Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.


Top 5 látek, které vaše pleť určitě potřebuje

Top 5 látek, které vaše pleť určitě potřebuje

Krásná pleť je v první řadě zdravá. Správná a pravidelná péče o pleť však kromě zdraví přináší i zpomalení stárnutí pokožky. Jaké složky by měly obsahovat anti-agingové krémy a proč jsou pro pleť důležité?


Toto všechno ničí vaši pleť!

Toto všechno ničí vaši pleť!

Nejen stres, nevhodná životospráva nebo UV záření způsobují stárnutí pokožky. Mnoho našich denních rutin přispívá k tvorbě vrásek a stárnutí pleti. Anti-agingové krémy dělají co mohou, ale jejich účinné látky potřebují naši spolupráci.


4 Tipy, jak se zbavit celulitidy

4 Tipy, jak se zbavit celulitidy

A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy. Velmi nevzhledná celulitida se objevuje hlavně na bocích, stehnech, břiše a hýždích. U tohoto estetického problému hrají roli zejména geny, podíl tělesného tuku a věk. Vzniku pomerančové kůže nahrává také nedostatečný pohyb, nevhodná celková životospráva a hormonální nerovnováha.

Další